add family couple

VİLLATARİFİ;Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak, ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmak için villa kiralama,bakım ve onarım üzerine 10 yıllık deneyimi ve birikimi bulunan kişiler tarafından kurulan Kalkan/Kaş bölge bazlı hizmet veren bir firmadır. Bünyesinde yer alan villa/apartların birebir bakımını,kontrolünü yapmakta;villa sahipleri ile sürekli iletişim halinde müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir firmadır.

Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve müşteri odaklı hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Bugün tatil severlerin desteği ile akla ilk gelen Kalkan/KAŞ beldesinde marka konumunu yükselmeyi hedeflemektedir..

VİLLATARİFİ ekibi her zaman en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

VİLLATARİFİ yüzlerce farklı konaklama seçeneği, transfer hizmetleri, günlük tur, özel aşçı, bakıcı gibi tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sizi düşünerek hazırlayıp sizin hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.

VİLLATARİFİ ekibi,uzman personeli ve profesyonel yapılanması ile her zaman misafirlerin görüşleri ışığında yol alan ve her görüşü dinleyerek beklentilerinizi eksiksiz karşılamayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz;

Gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek, bölgesel bazlı ,hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir ekip ruhu içinde fark yaratarak sunmaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine mutlu, kaliteli, güvenle karşılık vermektir.

Yönetim;

VİLLATARİFİ tüm aktivitelerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti ,toplumsal sorumluluk ve doğayı koruma prensipleri ile yürütmektedir.

​ŞİRKET BİLGİLERİ

Ünvan                   : MÜDÜR TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres                    : Bezirgan Mahallesi Hacıkaralar Sokak No:694 Kaş/Antalya

Vergi Dairesi         :  Kaş 

Mersis Numarası  : 0626079737100001

Vergi Numarası     :626 079 7371